Blog

How to Produce an Argumentative Essay

There are numerous businesses which specialize in Custom composition creating. Researching your language is crucial to almost any essay. You’re additionally suggested to provide a copy of your own illustrative essay to your own buddy, teacher or relative. Furthermore, school admissions officials will let you know the closing entry essay that’s reviewed has a far […]

Blog

Kozan Demircan: Dijital Dönüşüm İçin Doğru Karar Mekanizması Oluşturulmalı

Teknoloji ve dijital dönüşüm odaklı etkinlik platformu Bursa Talks’un konuğu olan Akademisyen ve Dijital Dönüşüm Lideri Kozan Demircan, şirketlerin dijital dönüşümde başarılı olabilmesi için “doğru karar mekanizması” oluşturmasının zorunlu olduğunu, bunun için de Endüstri 4.0 süreçlerine “işletme idaresi”nden başlanması gerektiğini söyledi.

Blog

Bursa Talks ‘Dijital Dönüşüm’ İçin Bursa İş Dünyasını Buluşturdu

Teknoloji ve dijital dönüşüm odaklı etkinlik platformu Bursa Talks, ilk etkinliğinde Bursa iş dünyasının üst düzey isimlerini ‘Dijital Dönüşümü” konuşmak için buluşturdu. CDO (Chief Digital Officer) Turkey İcra Kurulu Başkanı ve Dijital Stratejist Bülent Kutlu’nun konuk olduğu konferansta Kutlu, “Dijital dönüşümden yakın zamanda en çok etkilenecek iki sektör otomotiv ve tekstil olacak. Bursa sanayisi ve şirketleri ‘strateji’ geliştirip ‘dijital liderlikle’ yeni ekosisteme hızla uyum sağlamalı” dedi.

Blog

Bursa Talks, ‘Dijital Dönüşümü’ Bursa Gündemine Taşıyacak

Bursa Talks, 15 Kasım 2018’de CDO Türkiye İcra Kurulu Başkanı ve Dijital Stratejist Bülent Kutlu’nun katılacağı kdnferansla, “teknoloji ve dijitalleşme” odaklı etkinlikler dizisine başlıyor. Bursa Talks, dijital dönüşümü Bursa iş dünyasının gündemine taşımaya hazırlanırken, Bülent Kutlu’nun katımıyla gerçekleşecek konferansta “Dijital Dönüşüme Nasıl Başmalı?” sorusuna yanıt aranacak.

Blog

Teknolojinin 2018 Rotası

Teknolojideki gelişmeler; sağlık, ulaşım, sanat, ekonomi gibi pek çok alanda hayatımıza dokunmaya devam ediyor. Peki, teknoloji bugün geldiği nokta itibarıyla 2018’de insanlığa ne gibi katkılar sağlayıp, yenilikler sunacak?

Blog

Gerçekçi ve doğru dijital strateji nasıl hazırlanır?

Doğru yol haritası oluşturmak öncelikle dijital dönüşümü iyi anlamakla başlar. Dijital dönüşüm, teknoloji dönüşümü ya da süreçleri dijitalleştirmek değildir. Dijital dönüşüm teknolojinin yardımını alarak yapılan iş dönüşümüdür. Operasyon odaklı değil müşteri odaklıdır. Müşteri deneyimini esas alır.

Blog

Bir şirkete neden CDO lazım?

Dijital dönüşüm sonsuz bir yolculuktur. Dijital dönüşüm süreçleri var olduğu sürece CDO da var olacak demektir. Şimdiden dünyada 4 bine yakın CDO ataması yapılmış olması bunun en iyi göstergesi.